Мікрофон виносний пейджинговий CMX DA-500RMG, 6 зон (16-00021)
- В наличии
- Код: 16-00021
6 967 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Виносний пейджинговий мікрофон; 6 зон; працює виключно з серією підсилювачів DA-500MT; можливість підключення до 6 мікрофонів у систему; робоча частота 80 Гц-16 кГц; співвідношення сигнал/шум >70 дБ; світлодіодна індикація роботи; живлення 24 В від підсилювача; споживання 3 Вт; розміри 172 / 150 / 50 мм; вага 0.9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діапазон робочих частот | 80-16000 Гц |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Кількість зон / груп | 6 |
| Материал корпуса | Метал, Пластик |
| Питание | 24 В |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 172 / 150 / 50 мм |
| Співвідношення сигнал/шум | >70 дБ |
| Тип мікрофона | Пейджинговий |
| Тип устройства | Мікрофон |
Информация для заказа
- Цена: 6 967 ₴



