Панель дистанційного керування CMX PA-6000SV (16-00004)
- В наличии
- Код: 16-00004
3 623 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Панель керування на 6 зон з Bluetooth-модулем; сумісна виключно з матричними підсилювачами серії PA: PA-6030MX, PA-6060MX, PA-6120MX, PA-6240MX, PA-6030MW, PA-6060MW, PA-6120MW; зв'язок через кабель CAT6 до 999 м; частотна характеристика 20-20000 Гц; живлення DC 24 В безпосередньо від підсилювача; споживання енергії 3 Вт; ємність до 6 одиниць для кожного матричного підсилювача; розміри 68 / 68 / 36.5 мм; вага 0.12 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CMX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Живлення пристрою | DC 24 В |
| Класс защиты | IP31 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | 24 В |
| Розміри | 86 / 86 мм |
| Тип устройства | Регулятор гучності |
| Установка | Внутрішнє |
Информация для заказа
- Цена: 3 623 ₴



