

Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM
- В наличии
- Код: 41-00040-44-00045
1 539 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комплект резервного живлення: джерело безперебійного живлення Kraft PSU-1203LED(P) і акумуляторна батарея Trinix 12В 7.2Аг AGM. Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 3 A, максимальний 3.6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм. Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 7.2 Аг, вихідна напруга 12 В; тип клем F2; розміри 95+5 / 151 / 65 мм; вага 2.07 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| all_items_salable | 1 |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Производитель | Kraft, Trinix |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм, 95+5 / 151 / 65 мм |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея, Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 1 539 ₴



