Гібридний інвертор 1200VA/1kW Kraft KRF-AVR1200VA/1КW-12V (MPPT 30А) для підключення сонячних панелей (42-00164)
- Нет в наличии
- Код: 42-00164
10 440 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гібридний однофазний інвертор з потужністю 1200 ВА/1000 Вт; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; струм заряду 10/20 А для акумуляторних батарей / 30 А для сонячних панелей; напруга акумуляторної батареї 12 В; вхідна напруга 145-275 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора), від сонячних панелей 60 В; вхідна частота 45-65 Гц; вихідна напруга 203-238 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора); вихідна частота 50 Гц; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ AGM/GEL/LiFePO4; захист від перевантаження, короткого замикання; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 310 / 307 / 120 мм; вага 12.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Вихідна частота | 50 Гц ± 1 Гц |
| Входное напряжение | 100-290 В (режим інвертора), 145-275 В (режим ДБЖ) |
| Вхідна частота | 45-65 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| ККД | 80 % |
| Количество фаз | 1 |
| Мощность | 1200 ВА / 1000 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Напруга від сонячних панелей | 60 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 310 / 307 / 120 мм |
| Тип аккумулятора | LiFePo4, GEL, AGM |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | On-grid/Off-grid |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 220.0 |
Информация для заказа
- Цена: 10 440 ₴












