Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100А*год Trinix TLFP-24100 Ultra LiFePO4 з Bluetooth (Black) (44-00087)
- В наличии
- Код: 44-00087
26 235 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) з Bluetooth, з вбудованим дисплеєм; ємність 100 А·год; напруга 25.6 В; макс. струм заряду 100 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 4000; тип клем T14; підключення через Bluetooth до мобільного застосунку JBD BMS для моніторингу та керування параметрами акумуляторної батареї; розміри 532 / 207 / 215 мм; вага 20 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество циклов | > 4000 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 29.2 В |
| Потужність максимальна | 2560 Втг |
| Рабочая температура | Розряд: -20 °С ~ +55 °С; заряд: 0 °С ~ +55 °С; зберігання: 0 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 532 / 207 / 215 мм |
| Тип клем | M8 |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 26 235 ₴










