Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна 25.6В 100Аг Cyclen 25.6V 100AH LiFePo4 (підігрів/Bluetooth) (44-00089)
- Нет в наличии
- Код: 44-00089
34 365 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Акумуляторна батарея літій-залізо-фосфатна (LiFePO4) з функцією підігріву та вбудованим Bluetooth; ємність 100 Аг; напруга 25.6 В; макс. струм заряду 60 А / розряду 100 А; кількість циклів: > 6000; клас захисту IP67; розміри 345 / 190 / 245 мм; вага 19.5 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 25.6 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP67 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 100 А |
| Максимальний струм розряду | 100 А |
| Материал корпуса | ABS-пластик |
| Напруга завершення заряду | 14.6 В |
| Особенности | Bluetooth, Підігрів |
| Потужність максимальна | 2560 Втг |
| Производитель | Cyclen |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 345 / 190 / 245 мм |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
Информация для заказа
- Цена: 34 365 ₴








