Система накопичення енергії (ESS) «все-в-одному» Battlink BATT-CI-50K107 50kW/107kWh, 50 кВт, LifePO4 107.52 кВт*год, IP55
- В наличии
- Код: 44-00402
1 686 626 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Система накопичення енергії ESS «все в одному», інтегрована у металеву шафу; основні компоненти: інвертор, акумуляторні батареї, MPPT-контролери, EMS, BMS, система локального пожежогасіння, система охолодження; 3-фазний інвертор напругою 380/400 В, номінальна потужність інвертора 50 кВт; акумуляторні батареї LifePO4 загальною енергоємністю 107.52 кВт·год, номінальною напругою 384 В, ємністю 280 А·год, струм заряду/розряду 0.5C, час перемикання на АКБ 20 мс; 4 вбудовані MPPT-контролери напругою 150-850 В, максимальна вихідна потужність сонячних панелей 100 кВт, максимальний вхідний струм 4*40 А; комунікаційні інтерфейси Ethernet, RS485; клас захисту IP55; робоча температура -20°C~+60°C; розміри: 1020 / 1280 / 1960 мм; вага 1300 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ESS |
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, Ethernet, LAN, RS485, WiFi |
| ККД | 97.8 % |
| Класс защиты | IP55 |
| Количество фаз | 3 |
| Количество циклов | > 6000 |
| Максимальний струм заряду | 0.5C |
| Максимальний струм розряду | 0.5C |
| Мощность | 50 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 64 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-850 В |
| Охлаждение | Воздушное |
| Потужність акумулятора | 17920 Втг |
| Потужність сонячних панелей | 100 кВт |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 1227 / 1020 / 1960 мм |
| Система пожежогасіння | Локальна |
| Тип устройства | Система накопичення енергії |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 1 686 626 ₴












