Джерело безперебійного живлення Mini UPS Probenergy DC-30WA 8800mAh 5V/9V/12V/15V, Li-ion 4*2.2Ah, для роутера і медіаконвертера
- Нет в наличии
- Код: 42-00160
2 335 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення з 4 вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2200 мА·год (загальна ємність 8800 мА·год); максимальна вихідна потужність 30 Вт; вихідні інтерфейси USB, DC *6, вихідна напруга 5 В + 9/15 В + 12 В; в комплекті: кабель-розгалужувач живлення; вихідна напруга/струм кожного виходу: USB/DC1: 5В/2.5А, DC2: 9В/2А, 15В/1.6А, DC3-6: 12В/2А; вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц; розміри 160 / 105 / 28 мм, вага 380 г. У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 30 см з роз’ємами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 15 |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Выходное напряжение | 5 В, 9 В, 12 В, 15 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Интерфейсы | DC x 6, USB x 1 |
| Производитель | Probenergy |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 28 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 335 ₴










