Генератор дизельний однофазний 4.2 кВт Bison BS8500QQ (41-00410)
- В наличии
- Код: 41-00410
85 432 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Генератор дизельний; номінальна потужність 4.2 кВт; максимальна потужність 4.8 кВт; однофазний; вихідна напруга 220 В; 2 розетки 220 В; тип запуску: електричний стартер; роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS); супер тихий корпус до 65 дБ. Двигун: одноциліндровий, вертикальний, чотиритактний дизельний двигун з повітряним охолодженням, об'ємом 418 см куб.; об'єм паливного бака 14.5 л; об'єм мастила в картері 1.65 л; максимальна витрата палива 2.2 л/год; повітряне охолодження; вбудований контролер. Розміри 994 / 642 / 750 мм, вага 210 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне введення резерву | З функцією ATS |
| Альтернатор | Синхронний |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас ізоляції | F |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 1 |
| Максимальні витрати пального | 2.2 л/год |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | BS186FA |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм мастила в картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного баку | 14.5 л |
| Объем двигателя | 418 см.куб. |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Рабочая температура | -15°С - +40°С |
| Регулятор напруги | AVR |
| Розміри | 994 / 642 / 750 мм |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Електричний |
| Тип топлива | Дизель |
| Тип устройства | Генератор дизельний |
| Уровень шума | до 65 дБ |
| Фаза | 1 |
| Цвет | Красный |
Информация для заказа
- Цена: 85 432 ₴











