Генератор дизельний трифазний 6 кВт Bison BS8500Q-3 (41-00413)
- В наличии
- Код: 41-00413
78 066 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Генератор дизельний; номінальна потужність 6 кВт; максимальна потужність 6.5 кВт; трифазний; вихідна напруга 230/400 В; 2 розетки 230 В, 1 розетка 400 В; тип запуску: електричний стартер, роз’єм для підключення автоматичного введення резерву (ATS); тихий корпус з рівнем шуму до 68 дБ. Двигун: одноциліндровий, вертикальний, чотиритактний дизельний двигун з повітряним охолодженням, об'ємом 499 см.куб.; об'єм паливного бака 14.5 л; об'єм мастила в картері 1.65 л; максимальні витрати палива 2.2 л/год; повітряне охолодження; вбудований контролер; тип палива дизель. Розміри 910 / 530 / 740 мм, вага 180 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bison |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичне введення резерву | З функцією ATS |
| Альтернатор | Синхронний |
| Выходное напряжение | 220 В, 400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас ізоляції | F |
| Количество розеток | 230 В – 2 шт., 400 В – 1 шт. |
| Коэффициент мощности | COSφ: 0.8 (3 фази), COSφ: 1 (1 фаза) |
| Максимальні витрати пального | 2.2 л/год |
| Материал обмотки | Медь |
| Модель двигуна | BS192FE |
| Напруга постійного струму | 12 В/8.3 А |
| Номінальна частота | 50/60 Гц |
| Номінальна швидкість двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм мастила в картері | 1.65 л |
| Об'єм паливного баку | 14.5 л |
| Объем двигателя | 499 см.куб. |
| Охлаждение | Воздушное |
| Показник рівня палива | Да |
| Рабочая температура | -15°С - +40°С |
| Розміри | 910 / 530 / 740 мм |
| Тип двигателя | Одноциліндровий чотиритактний OHV з примусовим повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Електричний |
| Тип топлива | Дизель |
| Тип устройства | Генератор дизельний |
| Фаза | 3 |
| Цвет | Красный |
Информация для заказа
- Цена: 78 066 ₴












