Автономний високочастотний інвертор 4kW Must PV19-4024 EXP DC24V - 4KVA/4000W (42-00169)
- Нет в наличии
- Код: 42-00169
25 171 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автономний високочастотний однофазний інвертор; максимальна потужність 4 кВт, максимальна короткочасна потужність 8 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 100 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 150-450 В, макс. потужність 5000 Вт; ККД 92%; вихідна напруга 230 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 24 В; час перемикання на АКБ 10 мс (режим ДБЖ); підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; вбудований WiFi для віддаленого моніторингу; функція «холодного» пуску; режим підмішування; захист від глибокого розряду, перевантаження, короткого замикання; робоча температура 0°C~+50°C; розміри 322 / 486 / 134 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Must |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| MPPT-контролер | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS485, USB, WiFi, Сухі контакти |
| ККД | 92 % |
| Количество фаз | 1 |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 4 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 150-450 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 322 / 486 / 134 мм |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL, Li-ion, LiFePo4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | Off-grid – автономний |
| Цвет | Белый |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 25 171 ₴









