Джерело безперебійного живлення DC UPS Trinix TRX-MUPS-1748 PoE (10000mAh) 5V/9V/12V/24V/48V/PoE 1Gbps, Li-ion 4*2.5Ah, для
- Нет в наличии
- Код: 42-00147
1 796 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Джерело безперебійного живлення з 4 вбудованими акумуляторними батареями Li-ion ємністю 2500 мА·год (загальна ємність 10000 мА·год) та гігабітним Passive PoE-портом; максимальна вихідна потужність 17 Вт; вихідні інтерфейси USB, DC, Passive PoE 1 Гбіт/с; вихідна напруга 5 В + 9/12 В + 24/48 В (Passive PoE); вихідна напруга/струм кожного виходу: USB: 5В/2А, DC: 9В/1А, 12В/1А, Passive PoE: 24В/0.7А, 48В/0.35А; вхідна напруга AC 100-240 В/50-60 Гц; розміри 160 / 105 / 28 мм, вага 400 г. У комплекті мережевий кабель живлення 220В для мініДБЖ довжиною 80 см, розгалужувач живлення DC-2 DC довжиною 30 см з роз’ємами
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Вбудований |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Выходное напряжение | 12 В, 24 В, 48 В, 5 В, 9 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Медіаконвертер, Роутер |
| Интерфейсы | DC x 1, PoE x 1, USB x 1 |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 160 / 105 / 28 мм |
| Тип виконання | Пластиковий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, розряду/перезаряду |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 1 796 ₴












