Автономний інвертор для сонячних панелей 4.2kW Sako SUNON IV 4.2KW/24V +120A MPPT, Off grid (42-00158)
- Нет в наличии
- Код: 42-00158
15 371 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Автономний однофазний інвертор для сонячних панелей; максимальна потужність 4.2 кВт, максимальна короткочасна потужність 8.4 кВА; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 120 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 60-450 В, макс. потужність 5000 Вт; ККД 93%; вихідна напруга 230 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; напруга акумуляторної системи 24 В; час перемикання на АКБ 15 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePo4/Li-ion; вбудований локальний WiFi – лише для моніторингу з мобільного застосунку (WiControl/SmartESS); знімний LCD-дисплей; функція «холодного» пуску; режим підмішування; захист від перевантаження, короткого замикання, перегріву; робоча температура 0°C~+50°C; розміри 481 / 300 / 130 мм, вага 13 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sako |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| MPPT-контролер | Да |
| stock_quantity | 37 |
| stock_status | 1 |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | RS232, RS485, USB, Локальний WiFi, Сухі контакти |
| ККД | 93 % |
| Количество фаз | 1 |
| Монтаж | Настенный |
| Мощность | 4.2 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Напруга від сонячних панелей | 60-450 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Режим підмішування | Да |
| Розміри | 481 / 300 / 130 мм |
| Тип аккумулятора | AGM, GEL, Li-ion, LiFePo4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Инвертор |
| Тип інвертора | Off-grid – автономний |
| Цвет | Белый |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 15 мс |
Информация для заказа
- Цена: 15 371 ₴












