Турнікет розсувний двостулковий Trinix TRX-8000FTD (71-00095)
- В наличии
- Код: 71-00095
70 152 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Турнікет розсувний; пропускна здатність: 35 чол/хв; ширина проходу: 550 мм; час спрацювання: 0.2 с; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; живлення: 100-240В; споживання: 24 Вт; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 1400 / 300 / 1000 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Турникет-калитка |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Питание | 100-240В |
| Розміри | 1400 / 300 / 1000 мм |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 70 152 ₴



