



Турнікет-трипод Trinix TRX-4000TS (71-00088)
- В наличии
- Код: 71-00088
41 850 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Напівавтоматичний турнікет-трипод; пропускна здатність: 30-35 чол/хв; ширина проходу: 550 мм; тип конструкції: рожковий; тип встановлення: підлогове; тип турнікета: напівзростовий; час відчинення: 0.2 с; живлення: АС100-240В, 50/60 Гц; споживання: 24 Вт; індикатор: світлодіодний; встановлення: внутрішнє; матеріал: нержавіюча сталь; розміри: 1000 / 230 / 960 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Напольный |
| Питание | 100-240 В |
| Розміри | 1000 / 230 / 960 мм |
| Тип устройства | Турнікет-трипод |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 41 850 ₴



