Арочний металодетектор Trinix TRX-600AMD, 18 зон детекції, водонепроникний IP65 (71-00084)
- В наличии
- Код: 71-00084
98 229 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Арочний металодетектор з можливістю зовнішнього встановлення з 18 зонами детекції; 2000 рівнів чутливості; LED-екран з відображенням кількості проходів і тривог; робоча частота 4-8 кГц; лічильник проходів і тривог; захист паролем зміни параметрів; світлодіодна і звукова індикація; живлення 100-240 В; клас захисту IP65; робоча температура -20°C~+55°C; зовнішні розміри 2240 / 960 / 444 мм; розміри проходу 1980 / 750 / 345 мм; розміри пакування 2330 / 350 / 600 мм; вага брутто 66 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикація місця виявлення за вертикаллю | Да |
| Вага брутто | 66 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дисплей | LED |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Зони виявлення | 18 |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Лічильник проходів та подій | Да |
| Особенности | Індикація зони виявлення |
| Питание | AC 100-240 B |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри зовнішні | 2240 / 960 / 444 мм |
| Розміри пакування | 2330 / 350 / 600 мм |
| Розміри проходу | 1980 / 750 / 345 мм |
| Рівні чутливості | 2000 |
| Тип устройства | Металодетектор арочний |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 98 229 ₴











