PoE-комутатор 10-портовий гігабітний ONV-POE33108P (73-00057)
- В наличии
- Код: 73-00057
4 691 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
10-портовий некерований гігабітний PoE-комутатор з 8 портами PoE 10/100/1000Base-T та 2 Uplink 10/100/1000Base-T портами; пропускна здатність 20 Гбіт/с; стандарт живлення РоE IEEE802.3at/af, PoE Pin: 1,2+/3,6-; загальна потужність навантаження 110 Вт (до 30 Вт на порт); живлення DC 52 В; робоча температура від -20°C до +55°C; розміри 190.5 / 105 / 29 мм; вага 0.6 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ONV |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коммутатора | Неуправляемый |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 8 x RJ45 (10/100/1000M) |
| spec_uah_pdv_rrp | 3120.8 |
| Выходное напряжение | 52 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Класс защиты | IP30 |
| Количество портов | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность | 110 Вт |
| Питание | AC 100-240 В |
| Пропускная способность | 20 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 190.5 / 105 / 29 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 4 691 ₴










