
IP-відеодомофон з WiFi 7" TVT TD-E2137-PE/TP/WF White (82-00407)
- В наличии
- Код: 82-00407
8 462 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
IP-відеодомофон з WiFi; 7-дюймовий сенсорний IPS-екран; підключення до 16 IP-камер максимальною роздільною здатністю 6Mp; роздільна здатність запису 2Mp; кількість пристроїв для одночасного перегляду 4; інтерком на 6 домофонів; карта пам'яті microSD до 256 ГБ; 8 тривожних входів; 2.4G WiFi; RJ45 100Mbps; живлення 12 В/PoE; розміри 180.6 / 135.6 / 26.8 мм; вага 0.36 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Диагональ экрана | 7" |
| Дисплей | IPS |
| Живлення пристрою | DC 12 В, PoE |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Материал корпуса | Метал + стекло |
| Мережа | Ethernet, WiFi |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 12 В, PoE |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 180.6 / 135.6 / 26.8 мм |
| Тип відеосигналу | IP |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 8 462 ₴



