Замок біометричний автономний Trinix TRL-8801BTV Black з Bluetooth, розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців і карт
- Нет в наличии
- Код: 65-00074
14 076 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Біометричний автономний електрозамок з Bluetooth, з розпізнаванням облич, зчитувачем відбитків пальців та карт Mifare 13.56 МГц; відімкнення за допомогою: розпізнавання обличчя, відбитку пальця, коду, картки, застосунку, ключа; застосунок для роботи TTLock та TTHotel; відеокамера 2Mp; IPS-дисплей 3.5"; живлення 4200 мАг літієвий акумулятор, робота від акумулятора 3-4 місяці; інтерфейс microUSB для заряджання; підходить для дверей товщиною 40-90 мм; 2 механічні ключі; матеріал корпусу алюмінієвий сплав; розміри передня панель 438 / 70 / 60 мм, задня панель 400 / 79 / 44 мм, серцевина 24-240 6068
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код, Обличчя |
| Гарантія | 12 міс. |
| Звуковая индикация | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Питание | Літієва акумуляторна батарея 4200 мАг |
| Підтримка мобільного застосунку | TTLock |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | Передня панель 440 / 72 мм, задня панель 340 / 70 мм, серцевина 24-240 6068 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 40-90 мм |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 14 076 ₴









