

Замок механічний кодовий Trinix TRL-6101MPW Black (64-00030)
- В наличии
- Код: 64-00030
3 537 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Замок кодовий механічний; не вимагає живлення; відімкнення за допомогою коду; універсальний, для всіх типів дверей; клас захисту IP66; матеріал корпусу сплав цинку; робоча температура від -20°C до +50°C; одинарна защіпка у комплекті; розміри 142 / 42 / 25 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Відімкнення | Ключ, Код |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Цинковый сплав |
| Монтаж | Врезной |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 142 / 42 / 25 мм |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок механічний кодовий |
| Толщина двери | 30-60 мм |
| Установка | Внутрішнє, Зовнішнє |
| Цвет | Чёрный |
Информация для заказа
- Цена: 3 537 ₴



