

PoE-сплітер NVC-PD48/Type-C (73-00142)
- В наличии
- Код: 73-00142
259 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
PoE-сплітер; стандарт PoE IEEE802.3af; потужність PoE 10 Вт; швидкість передачі 10/100 Мбіт/с; номінальна вхідна напруга 48 В, діапазон вхідної напруги 38-57 В; вихідна напруга 5 В; вихідний струм 2 А; ККД 90%; розпіновка контактів PoE 1,2 (+) / 3,6 (-) і 4,5 (+) / 7,8 (-) – адаптивна; вихідний роз’єм USB Type-C; робоча температура від -10°C до +70°C; розміри 82 / 28 / 23 мм; довжина кабелю 100 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 5 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | USB Type-C |
| Количество портов | 1 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 10 Вт |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +70 °C |
| Розміри | 82 / 28 / 23 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-), 4,5 (+) / 7,8 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af |
| Тип устройства | PoE-сплітер |
| Цвет | Черный |
| Дополнительные характеристики | |
| Питание | PoE |
Информация для заказа
- Цена: 259 ₴



