Плата ДБЖ Kraft PSU-1208LED(BOARD) з кріпленням на DIN-рейку (41-00049)
- В наличии
- Код: 41-00049
1 800 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Плата джерела безперебійного живлення імпульсного з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 12 В; номінальний вихідний струм 8 A; номінальна вихідна потужність 120 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; струм заряду акумуляторної батареї 0.75 А; розміри 135 / 92 / 42 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 135 / 92 / 42 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 0.75 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Плата |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Плата блоку безперебійного живлення |
| Основные | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 12.0 |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴



