Джерело безперебійного живлення Kraft PSU-24100LED 24V (41-00045)
- В наличии
- Код: 41-00045
4 542 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; 1 канал навантаження; номінальна вихідна напруга 24 В; номінальний вихідний струм 10 A; номінальна вихідна потужність 303 Вт; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під 2 акумуляторні батареї 12 В/18 А·год; струм заряду акумуляторної батареї 1 А; металевий корпус; розміри 395 / 285 / 165 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 24 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | AC 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 395 / 285 / 165 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 1 А |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Металевий корпус |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перенапруги, глибокого разряду батарей |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
Информация для заказа
- Цена: 4 542 ₴








