Клавіатура з WiFi, з контролером і зчитувачем EM-Marine Trinix TRK-800EW(WF) з підтримкою Tuya Smart, водонепроникна (71-00074)
- В наличии
- Код: 71-00074
2 034 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кодова клавіатура з вбудованим зчитувачем карт та брелоків стандарту EM-Marine і контролером на 1 реле; вбудований WiFi, працює через мобільний застосунок Tuya Smart; кількість користувачів 2000; дальність зчитування до 8 см; робоча частота 125 кГц; інтерфейс Wiegand 26; струм комутації реле 1 А; регульований час відчинення дверей 0-99 с; індикація: звуковий сигнал, світлодіодна; живлення 12 В, споживання 100 мА; металевий корпус, металеві кнопки; зовнішнє встановлення, робоча температура -45°C ~ +60°C; ступінь захисту IP68; розміри 120 / 56 / 20 мм; вага 345 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 2000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 3-6 см |
| Звуковая индикация | Да |
| Интерфейсы | Wiegand 26 |
| Класс защиты | IP68 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять карт / подій | 2000 карт |
| Питание | DC 12 В |
| Підключення | Бездротове, Дротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -45 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 120 / 56 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Кодова клавіатура |
| Установка | Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 2 034 ₴











