Контролер зі зчитувачем карт Mifare Trinix TRR-1500MW водонепроникний (71-00082)
- В наличии
- Код: 71-00082
1 231 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Автономний контролер/зчитувач Mifare 13.56 MHz, водонепроникний; одне реле (max 1 А); 10000 користувачів; дальність зчитувача карт 2-5 см; контакти реле NO/NC/COM; час відчинення дверей 0-99 с (налаштовується); програмується за допомогою майстер-карт чи пульта дистанційного керування; живлення DC 12-24 В, споживання 100 мА; металевий корпус; ступінь захисту IР68; робоча температура від -45°C до +60°C; розміри 115 / 39 / 20 мм; вага 105 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність користувачів/кодів/карток | 10000 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 2-5 см |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP68 |
| Кількість реле | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Пам'ять карт / подій | 10000 карт |
| Питание | DC 12 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 115 / 39 / 20 мм |
| Световая индикация | Світлодіодна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип контроллера | Автономний |
| Тип устройства | Зчитувач, Контролер |
| Установка | Зовнішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 1 231 ₴










