



PoE-комутатор 28-портовий TVT TD-B2224S1-PGA з 24 портами PoE (77-00382)
- В наличии
- Код: 77-00382
11 909 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
28-портовий PoE-комутатор з 24 портами PoE 10/100/1000Mbps, 2 портами Uplink 10/100/1000Mbps і 2 SFP-портами 1000Mbps; пропускна здатність: 56 Гб/с; стандарт живлення PoE: IEEE802.3at/af, PoE Pin: 1,2 + / 3,6-; максимальна відстань живлення PoE: до 130 м; порти 1-24 – підтримка функції Watchdog; загальна потужність: 300 Вт (до 30 Вт на порт); таблиця MAC-адрес 8K; живлення 100~240V/AC; блискавкозахист: 6KV, захист від електростатичного розряду: 8KV; робоча температура від -20 до +60 °C; кріплення в комплекті; розміри: 440 / 180 / 45 мм; вага: 3 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 x RJ45 (10/100/1000M) |
| Poe порт вихід | 24 x RJ45 (10/100/1000M) |
| SFP-порти | 2 x SFP (1000М) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 130 м |
| Количество портов | 28 |
| Мощность | 300 Вт |
| Питание | AC 100-240 B |
| Пропускная способность | 56 Гбіт/с |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Робоча вологість | 10% ~ 90% |
| Розміри | 440 / 180 / 45 мм |
| Розпіновка контактів PoE | 1,2 (+) / 3,6 (-) |
| Стандарт PoE | IEEE802.3af/at |
| Стандарт мережі | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 11 909 ₴



