Трансформаторний блок живлення на 1 канал навантаження; вхідна напруга 220 В; вихідна напруга/струм 16 В/1.85 А; вихідна потужність 40 Вт; захист від короткого замикання; вбудований запобіжник; монтаж на DIN-рейку; розміри 104 / 80 / 77 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Входное напряжение | 40 В |
| Выходное напряжение | 16 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Материал корпуса | Пластик |
| Розміри | 104 / 80 / 77 мм |
| Тип блока питания | Трансформаторный |
| Тип устройства | Трансформатор |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 637 ₴



