



Гібридний інвертор 5kW Kraft KRF-HISA-5KW/10kwh-80A з вбудованою акумуляторною батареєю LiFePO4 (42-00091)
- Нет в наличии
- Код: 42-00091
192 953 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Гібридний однофазний інвертор з вбудованою акумуляторною батареєю LiFePO4 51.2 В/200 Аг (10240 Втг); максимальна потужність 5 кВт, максимальна короткочасна потужність 10 кВт; правильна синусоїда на виході 220 В; вбудований MPPT-контролер та мережевий зарядний пристрій; максимальний струм заряду 80 А; вхідна напруга 90-280 В; діапазон напруги від сонячних панелей 120-430 В; ККД 94%; вихідна напруга 220 В ±5%; вихідна частота 50/60 Гц; час перемикання на АКБ 10 мс; функція «холодного» пуску; захист від розряду та перезаряду АКБ, перевантаження, перегріву, короткого замикання; робоча температура 0 °C ~ +40 °C; розміри 550 / 1100 / 303 мм, вага 98 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 90-280 В |
| Выходное напряжение | 220 В ±5% |
| Гарантія | 12 міс. |
| Интерфейсы | CAN, RS232, RS485 |
| ККД | 94 % |
| Количество фаз | 1 |
| Мощность | 5 кВт |
| Напруга акумуляторної батареї | 51.2 В/200 Аг (10240 Втг) |
| Напруга від сонячних панелей | 120-430 В |
| Потужність пікова (короткочасна) | 10 кВт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 550 / 1100 / 303 мм |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву, перерозряду |
| Тип устройства | Інвертор гібридний |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 192 953 ₴



