Бездротовий датчик диму; працює лише з підключенням до централі Trinix; робоча частота 433 МГц; дальність дії до 100 м; вбудована сирена 80 дБ; живлення батарея 6F22 9V, входить до комплекту; споживання у режимі очікування 10 мкА; стельовий монтаж; корпус з ABS-пластику; робоча температура -10C°~+50°; розміри 107 / 35 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність передачі | 100 м |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Питание | Батарея 6F22 9V |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 107 / 35 мм |
| Световая индикация | Да |
| Тип датчика | Диму |
| Тип сенсору | Фотоелектричний |
| Тип устройства | Датчик диму |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 382 ₴




