

Комплект резервного живлення: інвертор Kraft KRF-AVR800VA/640W-12V + акумулятор Trinix 100 Аг AGM (42-00092-5)
- Нет в наличии
- Код: 42-00092-5
8 950 ₴
Комплект резервного живлення: інвертор з функцією ДБЖ 800ВА/640Вт з правильною синусоїдою та акумуляторна AGM батарея 12 В/100 Аг. Інвертор з функцією ДБЖ: потужність 800 ВА/640 Вт, вбудований зарядний пристрій, з правильною синусоїдою на виході; струм заряду 10/20 А; напруга акумуляторної батареї 12 В; вхідна напруга 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора); вхідна частота 45-65 Гц; вихідна напруга в AC-режимі 203-238±5 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора), в режимі АКБ 220 В; вихідна частота 50 Гц±0.5 Гц; час перемикання на АКБ 10 мс; підтримка заряду АКБ типу AGM/GEL/LiFePO4; ККД 80%; захист від розряду та перезаряду АКБ, захист від перевантаження та температурний захист; режими роботи: пріоритет мережі / пріоритет АКБ; можливість вибору режиму ДБЖ / інвертор; робоча температура 0°C~+40°C; розміри 290 / 257 / 123 мм. Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM) – 1 шт.: ємність 100 Аг, вихідна напруга 12 В; максимальний струм заряду 25 А, максимальний струм розряду 307.1 А (5 хв.); розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 30 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 1 |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Входное напряжение | 145-270 В (режим ДБЖ), 100-290 В (режим інвертора) |
| Выходное напряжение | 203-238 В (режим ДБЖ), 150-255 В (режим інвертора)|220 В (режим АКБ) |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Индикация | LCD-дисплей |
| ККД | 80 % |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Мощность | 800 ВА / 640 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 290 / 257 / 123 мм |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 10/20 А |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний (AGM) |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, перегріву |
| Тип устройства | Комплект резервного живлення |
| Цвет | Черный |
- Цена: 8 950 ₴



