Зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz) з клавіатурою; дальність зчитування 5 см; інтерфейси Wiegand та 1-Wire; довжина коду від 1 до 12 цифр; світлова та звукова індикація; живлення 9-12 В; споживання струму 40 мА; накладний монтаж; пластиковий корпус; розміри 78 / 120 / 29 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Звуковая индикация | Да |
| Клавиатура | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 9-12 В |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 78 / 120 / 29 мм |
| Световая индикация | Триколірна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Серебряный |
Информация для заказа
- Цена: 1 560 ₴



