Зчитувач карток та брелоків стандарту EM-Marine (125kHz); дальність зчитування 5 см; інтерфейси Wiegand 26 та 1-Wire; світлова та звукова індикація; живлення 9-12 В; споживання струму 40 мА; пластиковий корпус; накладний монтаж; розміри 105 / 47 / 17 мм, установчий розмір 82.5 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | CYPHRAX |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Звуковая индикация | Да |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 9-12 В |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 105 / 47 / 17 мм |
| Световая индикация | Триколірна |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Внутрішнє |
| Цвет | Бронзовый |
Информация для заказа
- Цена: 1 170 ₴



