Зчитувач UHF дальньої дії; робоча частота 865-868 МГц; дальність зчитування до 6 м; інтерфейси підключення USB, Wiegand 26/34; макс. лінія зв’язку 100 м; живлення 9-12 В; макс. споживання струму 150 мА; поворотний кронштейн у комплекті; клас захисту IP66; матеріал корпусу пластик та алюміній; розміри 260 / 260 / 65 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 6 м |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл|Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Питание | 9-12 В |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 260 / 260 / 65 мм |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Установка | Зовнішнє |
Информация для заказа
- Цена: 14 235 ₴



