
Джерело безперебійного живлення під зовнішній акумулятор Ritar SK-800VA (500W) з правильною синусоїдою
- Нет в наличии
- Код: 001-0166
6 830 ₴
+380 (67) 263-44-37
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 800 ВА/500 Вт; вхідна напруга АС 145-275 В; вихідна напруга АС 230 В, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 12 В; максимальний струм заряду 15 А; 2 розетки; розміри 180 / 320 / 240 мм; вага 7.2 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ritar |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Выходное напряжение | 230 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумулятор | Зовнішній |
| Входное напряжение | AC 145-275 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Количество розеток | 2 Schuko |
| Максимальний струм заряду | 15 А |
| Мощность | 800 ВА / 500 Вт |
| Напруга акумуляторної батареї | 12 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 180 / 320 / 240 мм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, перевантаження, повного розряду батарей, перенапруги, низької напруги |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 6 830 ₴



