5-портовий мережевий некерований гігабітний комутатор; 5 портів 10/100/1000M Base-T; підтримка режимів напівдуплекс, дуплекс, самовизначення портів, авто MDI/MDIX; макс. пропускна спроможність 10 Гбіт/с; швидкість пересилання пакетів 7.44Mpps; розмір таблиці MAC 2K; DC 5V/600mA; потужність споживання 3 Вт; робоча температура 0 °C ~ +40 °C; розміри 108.1 / 64 / 24.8 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 5x 10/100/1000M |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 5 |
| Питание | DC 5 В / 600 мА |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 3 Вт |
| Пропускная способность | 10 Гбіт/с |
| Рабочая температура | 0 ℃ ~ 40 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 2K |
| Розміри | 108.1 / 64 / 24.8 мм |
| Тип устройства | Коммутатор |
| Цвет | Черный |
| Швидкість пересилання пакетів | 7.44 мп/с |
Информация для заказа
- Цена: 779 ₴



