Вулична всеспрямована бездротова точка доступу. Порти 2 Ethernet × 10/100/1000 Base-T; підтримка Wi-Fi: Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax); Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave2); Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n); PoE IEEE 802.3at; антена 2.4 GHz, 2 × 2, MU-MIMO; 5 GHz, 2 × 2, MU-MIMO; живлення DC 12В/1.5A; клас захисту IP68; розміри 200 × 220 × 166 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 × 10/100/1000 Base-T |
| Wi-Fi | Да |
| Антена | 2.4 GHz, 2 × 2, MU-MIMO; 5 GHz, 2 × 2, MU-MIMO |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP68 |
| Количество портов | 2 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 256 |
| Особенности | Mesh |
| Питание | DC 12В/1.5A |
| Поддержка PoE | IEEE 802.3at |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 18 Вт |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 6 (IEEE 802.11ax); Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave2); Wi-Fi 4(IEEE 802.11n) |
| Рабочая температура | -30°C - 65°C |
| Розміри | 200 × 220 × 166 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 6 |
| Тип устройства | Точка доступу |
Информация для заказа
- Цена: 10 489 ₴




