Бездротовий маршрутизатор; порти 1 × 10/100/1000 Base-T WAN, 1 × 10/100/1000 Base-T LAN, 3 × 10/100/1000 Base-T LAN/WAN (перемикаються); пропускна спроможність 600 Мбіт/с (1500Byte, NAT+Flow); 300 Мбіт/с без; підтримка Wi-Fi: Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave 2/Wave1); Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n); 802.11a/b/g; живлення DC 12В/1.5A; розміри 120 × 120 × 28 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 1 × 10/100/1000 Base-T LAN; 3 × 10/100/1000 Base-T LAN/WAN |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1×10/100/1000 Base-T |
| PoE | Да |
| ROM/RAM | 23/256 Мб |
| Wi-Fi | Да |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 5 |
| Макс. кількість користувачів / підключень | 100 |
| Питание | DC 12В/1.5A |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Пропускна спроможність | 600 Мбіт/с (1500Byte, NAT+Flow); 300 Мбіт/с без |
| Процессор | 2 ядра, 880 мГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | Wi-Fi 5 (IEEE 802.11ac Wave 2/Wave1); Wi-Fi 4 (IEEE 802.11n); 802.11a/b/g |
| Розміри | 120 × 120 × 28 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
Информация для заказа
- Цена: 5 689 ₴



