Ruijie RG-AP820-L(V3) підтримує максимальну пропускну здатність бездротової мережі 2,97 Гбіт/с при використанні смуги пропускання 160 МГц у режимі радіозв'язку 5G (HE160). Він повністю відповідає характеристикам Wi-Fi 6 та гарантує мінімальні перешкоди сигналу. Максимальна рентабельність інвестицій (довічне безкоштовне керування хмарою та послуга оптимізації WIS). HE160 підтримується для більш високої пропускної здатності з новітніми чіпсетами Wi-Fi 6. Гібридне керування (хмара/контролер/автономно). Автоматична оптимізація радіо за допомогою штучного інтелекту
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | 2.4GHz: 3dBi; 5GHz: 3dBi; 20dBm |
| Гарантія | 12 міс. |
| Особенности | Mesh |
| Питание | DC 48В/0.6A |
| Поддержка PoE | PoE (802.3af) |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | Radio1:2.4GHz 11ax,2×2 MIMO; Radio2:5GHz 11ax,2×2 MIMO |
| Розміри | 220×220×49 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 6 |
| Тип устройства | Точка доступу |
| Установка | Всередині |
Информация для заказа
- Цена: 11 310 ₴






