Дводіапазонний розширювач Mesh Wi-Fi. Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud або мобільний застосунок; підтримка безшовного роумінгу Mesh Wi-Fi; Wi-Fi 5 (802.11ac); 2,4 ГГц 2*2: макс. швидкість 300 Мбіт/с; 5 ГГц 2*2: макс. швидкість 867 Мбіт/с; 1 порт 10/100 Base-T WAN/LAN; живлення 100-240 В, споживана потужність 15 Вт; світловий індикатор; 128 / 102 / 60 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 1×10/100 Base-T WAN/LAN |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 1 |
| Особенности | Mesh |
| Питание | 100-240В |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц і 5 ГГц |
| Розміри | 128 / 102 / 60 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Розширювач |
Информация для заказа
- Цена: 1 789 ₴





