Бездротовий маршрутизатор. Зручне налаштування через хмарне керування або мобільний застосунок; антена: зовнішня 4*5dBi; 2,4 ГГц 2*2: макс. швидкість 300 Мбіт/с; 802.11a/b/g/n, порти 3 x 10/100 Base-T LAN, 1 x 10/100 Base-T WAN; живлення DC12V/1A, 12 Вт; робоча температура -10 ~ +45 °C; 210 / 180 / 33 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип | Беспроводной |
| Тип антенны | Внешняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 3 x 10/100 Base-T LAN |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 x 10/100 Base-T WAN |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 4 |
| Питание | DC 12В/1A |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/b/g/n: 2.412 -2.472 ГГц |
| Рабочая температура | 0° C ~ +45 ° C |
| Розміри | 329 / 230 / 55 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 4 |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
Информация для заказа
- Цена: 949 ₴



