Високопродуктивний VPN-маршрутизатор зі швидкістю 1,5 Гбіт/с для офісної мережі. Порти LAN 6 ×10/100/1000 Base-T (фіксований); WAN 1×10/100/1000 Base-T (фіксований); LAN/WAN 3×10/100/1000 Base-T (змінювані); RAM 512 МБ; максимальна кількість клієнтів до 300; максимальна кількість підтримуваних комутаторів Ruijie Reyee: 128; живлення 100В~240В AC, споживання 15 Вт; робоча температура 0 °C ~ +40 °C; 43.6 / x 440 / x 200 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 6 ×10/100/1000 Base-T |
| Ethernet-порти (Uplink) | WAN 1×10/100/1000 Base-T; LAN/WAN 3×10/100/1000 Base-T |
| ROM/RAM | RAM 512 Мб |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 10 |
| Локальне сховище | 256 Мб SPI NAND FLASH |
| Питание | 100В~240В AC |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Процессор | 2 ядра, 1.35 ГГц |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 43.6 / x 440 / x 200 мм |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
Информация для заказа
- Цена: 11 989 ₴



