Комутаційна спроможність 20 Гбіт/с; Швидкість пересилання пакетів 15 млн. пакетів в секунду; Порти 8 портів 10/100/1000 Base-T PoE+, 2 вихідні порти SFP 1000Base-X; PoE живлення порт 30 Вт, бюджет 125 Вт; MAC-адреса 8К; Максимальна кількість VLAN 4094; LLDP, STP, RSTP; Робоча температура від 0 до 50°С; 300 х 200 х 43.6 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 8 10/100/1000Base-T (PoE 802.3 af/at) |
| Ethernet-порти (Uplink) | 2 SFP 1000Base-X |
| PoE | Да |
| SFP-порти | 2 |
| VlLAN | Підтримує 4094х |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 10 |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Пропускная способность | 20 Гбіт/с |
| Рабочая температура | 0 ℃ - 50 ℃ |
| Розмір таблиці MAC | 8K |
| Розміри | 300x220x43.6 мм |
| Споживана потужність PoE | 30 Вт (бюджет 125 Вт) |
| Тип устройства | PoE-комутатор |
| Швидкість пересилання пакетів | 15 мп/с |
Информация для заказа
- Цена: 12 599 ₴




