Зовнішня дводіапазонна точка бездротового доступу Wi-Fi 6 , Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок; Радіо 1: 2,4G 11ax/5G 11ax: 2 × 2 MIMO, Радіо 2: 5G 11ax: 2x2 MIMO; Протокол одночасна робота 802.11ax та 802.11a/b/g/n/ac, BLE 5.0; Максимальна кількість клієнтів на точку доступу 1024; 4 просторових потоки, MU-MIMO; Сервісні порти: 1 порт вихідного каналу 10/100/1000Base-T Ethernet (PoE), 1 порт SFP, режим FAT/FIT; живлення 12В 1.5A/PoE 802.3af/at; Робоча температура: -40 ~ +65 °C; IP68; 251 / 168 / 64 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антенны | Внешняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP68 |
| Питание | 12В 1.5A/PoE 802.3af/at |
| Потужність споживання | 12.95 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n/ax :2.4G ~ 2.4835 ГГц; 802.11a/n/ac/ax : 5G:5.150~5.350GHz,5.725~5.850 ГГц |
| Рабочая температура | –40°C - +65°C |
| Розміри | 251 / 168 / 64 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 6 |
| Тип устройства | Точка доступу |
| Установка | Ззовні |
Информация для заказа
- Цена: 23 712 ₴



