Багатофункціональний маршрутизатор, керований хмарою, для різних галузей промисловості. 8-портовий інтелектуальний PoE шлюз безпеки, Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок, 8x 10/100/1000 Мбіт/с Ethernet порти, 2x WAN порти, 7 портів PoE/POE+, Потужності PoE 125 Вт, До 100 одночасних користувачів, Живлення 100-240В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 7x POE/POE+ 1000BASE-T |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 1000BASE-T до 2 WAN портів |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 8 |
| Питание | 100-240В |
| Потужність споживання | 150 Вт |
| Підключення | Дротове |
| Розміри | 200×200x43.6 мм |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
Информация для заказа
- Цена: 11 622 ₴



