Зовнішній міст RG-EST310 забезпечує стійкий зв'язок між двома роутерами у міському середовищі. Це можливість підключити до однієї мережі Wi-Fi дві різні будівлі, розташовані в межах 1 кілометра. RG-EST310 використовує менш завантажену частоту 5 ГГц, що позбавляє додаткових перешкод у сигналі. Для використання в якості мосту необхідно два пристрої однієї моделі, продається комплектом з двох штук. WiFi 802.11a/n/ac: 5.725-5.850 ГГц, живлення 12В DC, 24В DC PoE; споживання 5 Вт; робоча температура -30 °C ~ +50 °C; IP65; 147 / 76 / 37 мм; 350 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| ROM/RAM | 8/64 Мб |
| Антена | Вбудовані спрямовані антени, по горизонталі: 60 °, по вертикалі: 30 °, посилення: 10 дБі |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP65 |
| Особливості моделі | дальність сигналу 1000м-52 дБм; 500м/-65дБм; 1000м/-68 дБм; 2000 м/-75 дБм |
| Питание | 12В DC, 24В DC PoE |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/n/ac:5.725~5.850 ГГц |
| Рабочая температура | -30°C~50°C |
| Розміри | 147 / 76 / 37 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Wi-Fi міст |
Информация для заказа
- Цена: 7 339 ₴



