Зовнішня всеспрямована дводіапазонна точка бездротового доступу, Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок; радіо двохдіапазонний подвійний потік 2,4 ГГц і 5 ГГц; відкритий і безперешкодний напрямок: 2,4G 100 м , 5G 300 м; максимальна пропускна здатність 2,4 ГГц: 300 Мбіт/с, 5 ГГц: 867 Мбіт/с, до 1167 Мбіт/с на точку доступу; сервісні порти 2 порти Ethernet 10/100/1000 Мбіт/с (один з яких підтримує 802.3af/at PoE); джерело живлення 802.3af/802.3at, DC 12 В, 1,5 А; IP68; рекомендована кількість клієнтів: 96, до 164 одночасних користувачів; 200 / 220 / 166 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип антенны | Внешняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Особливості моделі | Рекомендована кількість клієнтів: 96 |
| Питание | 802.3af / 802.3at, DC 12В 1.5A |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4GHz: 802.11 b/g/n;5GHz: 802.11a/b/g/n/ac |
| Розміри | 200 / 220 / 166 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Точка доступу |
| Установка | Ззовні |
Информация для заказа
- Цена: 8 210 ₴



