Внутрішня бездротова дводіапазонна точка доступу для кріплення на стелю, зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud або мобільний застосунок; протокол одночасний 802.11ax, 802.11ac wave2/wave1, 802.11a/b/g/n; робочі діапазони 802.11b/g/n/ax: 2.4G ~ 2.4835 ГГц; 802.11a/n/ac/ax : 5G:5.150~5.350GHz,5.725~5.850 ГГц (залежно від країни); внутрішні антени (2,4 ГГц: 3 дБі, 5 ГГц: 3 дБі); просторові потоки 2,4 ГБ 2x2MIMO 5G 2x2MIMO; максимальна пропускна здатність до 574 Мбіт/с; при 2,4 Гбіт/с; До 1201 Мбіт/с при 5G; 1,775 Гбіт/с на точку доступу; кількість клієнтів, що рекомендуються: 100; живлення DC12В 1.5A/PoE 802.3at, 15 Вт; 194 / 194 / 35 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | 2.4G 2x2MIMO, 5G 2x2MIMO |
| Гарантія | 12 міс. |
| Особенности | Mesh |
| Особливості моделі | Рекомендована кількість клієнтів: 100 |
| Питание | DC 12В/1.5A |
| Поддержка PoE | PoE+ (802.3at, Class 4) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 15 Вт |
| Производительность | До 574 Мбіт/с при 2,4G; До 1201 Мбіт/с у 5G; 1,775 Gbp на точку доступу |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11ax, 802.11ac wave2/wave1, 802.11a/b/g/n |
| Розміри | 194 / 194 / 35 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 6 |
| Тип устройства | Точка доступу |
| Установка | Всередині |
Информация для заказа
- Цена: 8 119 ₴





