Внутрішня бездротова дводіапазонна точка доступу для кріплення на стелю. Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud або мобільний застосунок; протокол одночасний 802.11ac wave2, wave1, 802.11a/b/g/n; робочі діапазони 802.11b / g / n: 2,4 ГГц ~ 2,4835 ГГц 802.11a / n / ac: 5G: 5,150 ~ 5,250 ГГц , 5,725 ~ 5,850 ГГц (в залежності від країни); внутрішні антени (2,4 ГГц: 2 дБі, 5 ГГц: 2 дБі); просторові потоки 2,4 ГБ 2x2MIMO 5G 2x2MIMO; максимальна пропускна здатність до 400 Мбіт/с при 2,4 Гбіт/с, до 867 Мбіт/с у 5G, 1,267 Гбіт/с на точку доступу; кількість клієнтів, що рекомендується: 80 (16 на 2,4 ГГц, 64 на 5 ГГц); живлення DC12В 1.5A/PoE 802.3af/at; 194 / 194 / 35 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Тип антенны | Внутренняя |
| Пользовательские характеристики | |
| Антена | 2.4G: 2dBi,5G: 2dBi |
| Гарантія | 12 міс. |
| Особенности | Mesh |
| Особливості моделі | Кількість клієнтів, що рекомендується: 80 (16 на 2,4 ГГц, 64 на 5 ГГц) |
| Питание | DC 12В/1.5A, 802.3af/802.3at |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 13 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac |
| Розміри | 194 / 194 / 35 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Точка доступу |
| Установка | Всередині |
Информация для заказа
- Цена: 5 099 ₴







