Дводіапазонний бездротовий iнтелектуальний 5-портовий маршрутизатор, Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок; однокабельне IPTV; RAM 128 МБ; ROM 16 МБ; 867 Мбіт/с на 5 ГГц + 400 Мбіт/с на 2,4 ГГц, 802.11ac Wave2, 5х 10/100/1000 Мбіт/с Ethernet порти, підтримка до 2 WAN, пропускна здатність 500 Мбіт/с, підтримка локальної переадресації роумінгу рівня L2/L3 між точками доступу, до 100 одночасних користувачів, живлення 220В; робоча температура -10 °C ~ +40 °C; 250 / 170 / 42 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 4 10/100/1000M |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M WAN (підтримка до 2 портів WAN) |
| ROM/RAM | 16\128 Мб |
| USB-вихід | 1 USB2.0 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 5 |
| Питание | 220В AC |
| Потужність споживання | 20 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 GHz і 5GHz |
| Рабочая температура | -10 ° C ~ +40 ° C |
| Розміри | 250 / 170 / 42 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
Информация для заказа
- Цена: 6 342 ₴





