Бездротовий двохдіапазонний гігабітний маршрутизатор. Зручне налаштування через веб-Ruijie Cloud, або мобільний застосунок; підтримка безшовного роумінгу Mesh Wi-Fi; 2,4 ГГц 2*2: макс. швидкість 400 Мбіт/с; 5 ГГц 2*2: макс. швидкість 867 Мбіт/с; Підтримка 802.11a/b/g/n/ac/ac Wave2, MU-MIMO; порти: 1 порт WAN 10/100/1000 Мбіт/с (Auto MDI/MDIX), 3 порти LAN 10/100/1000M (Auto MDI/MDIX); живлення: DC12В 1.5А; робоча температура: 0 ~ +45 °C; 220x140x36 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ruijie |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-порти (Downlink) | 3 10/100/1000M LAN |
| Ethernet-порти (Uplink) | 1 10/100/1000M WAN |
| Гарантія | 12 міс. |
| Количество портов | 4 |
| Особенности | Mesh |
| Питание | DC12В 1.5A |
| Потужність споживання | 14 Вт |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac/ac Wave2, MU-MIMO |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +45 °C |
| Розміри | 220x140x36 мм |
| Стандарт беспроводной связи | WiFi 5 |
| Тип устройства | Маршрутизатор |
Информация для заказа
- Цена: 2 429 ₴



